E92F421VND122MB80U
MFR.Part #
E92F421VND122MB80U
JLCPCB Part #
C3723986
Package
Plugin,D40xL82.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 22.5mm 40mm 420V 5000hrs@85℃ 6.9A@120Hz 73mΩ@120Hz 82.5mm ±20% 插件,D40xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS