E92F401VND122MB80U
MFR.Part #
E92F401VND122MB80U
JLCPCB Part #
C3722718
Package
Plugin,D40xL82.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 22.5mm 400V 40mm 5000hrs@85℃ 6.6A@120Hz 80mΩ@120Hz 82.5mm ±20% 插件,D40xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS