EKMM451VRT901MB65U
MFR.Part #
EKMM451VRT901MB65U
JLCPCB Part #
C3723789
Package
Plugin,D40xL67mm
Description
-25℃~+105℃ 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 450V 67mm 900uF ±20% Plugin,D40xL67mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS