E92F401VNT272MCA5U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E92F401VNT272MCA5U
JLCPCB Part #
C3722816
Package
Plugin,D50xL107.5mm
Description
-25℃~+85℃ 107.5mm 11.6A@120Hz 25mm 2700uF 400V 5000hrs@85℃ 50mm ±20% 插件,D50xL107.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS