E91F421VNT222MCA5U
MFR.Part #
E91F421VNT222MCA5U
JLCPCB Part #
C3725386
Package
Plugin,D50xL107.5mm
Description
-25℃~+105℃ 107.5mm 2200uF 25mm 420V 5000hrs@105℃ 50mm 7.7A@120Hz ±20% 插件,D50xL107.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS