E32D501HLN182MCD0U
MFR.Part #
E32D501HLN182MCD0U
JLCPCB Part #
C3814722
Package
Bolt,D50.8xL130.18mm
Description
-40℃~+105℃ 130.18mm 1800uF 2000hrs@105℃ 22.22mm 50.8mm 500V ±20% 螺栓,D50.8xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS