E36D500HPN242UA54U
MFR.Part #
E36D500HPN242UA54U
JLCPCB Part #
C6028543
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 2400uF 35mm 50V 54mm 螺栓,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS