ELXM181VSN271MP25S
MFR.Part #
ELXM181VSN271MP25S
JLCPCB Part #
C3722105
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180V 1A@120Hz 22mm 270uF 27mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS