MAL225628122E3
MFR.Part #
MAL225628122E3
JLCPCB Part #
C1602909
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.428A@10kHz 10mm 1200uF 2000hrs@105℃ 22mm 27mm 332mΩ 63V ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS