EKMH350VNN123MQ50W
MFR.Part #
EKMH350VNN123MQ50W
JLCPCB Part #
C1603982
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 2000hrs@105℃ 25.4mm 3.4992A@100kHz 35V 35mΩ@120Hz 50mm ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS