SLP821M200E5P3
MFR.Part #
SLP821M200E5P3
JLCPCB Part #
C3721610
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.04A@120Hz 200V 243mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 820uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS