SLP221M400E5P3
MFR.Part #
SLP221M400E5P3
JLCPCB Part #
C5899398
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.508Ω 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 400V ±20% Plugin,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS