SLP821M200C4P3
MFR.Part #
SLP821M200C4P3
JLCPCB Part #
C6297022
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 243mΩ 25mm 3000hrs@105℃ 45mm 820uF ±20% Plugin,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS