LP471M200H3P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
LP471M200H3P3
JLCPCB Part #
C3721098
Package
Plugin,D35xL3mm
Description
-40℃~+105℃ 1.143A@120Hz 1000hrs@105℃ 10mm 200V 35mm 3mm 470uF 540mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL3mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS