477LBA250M2BH
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
477LBA250M2BH
JLCPCB Part #
C6421054
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.08A@120Hz 2000hrs@85℃ 22mm 250V 470uF 529.11mΩ@120Hz 52mm ±20% Plugin,D22xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS