930C4W3P3K-F
MFR.Part #
930C4W3P3K-F
JLCPCB Part #
C3788933
Package
Plugin,D24.1xL44.4mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、400V 3.3uF ±10% 插件,D24.1xL44.4mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS