15KP58CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
15KP58CA-TP
JLCPCB Part #
C3711262
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 15kW 160A 58V 64.4V 94V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS