15KP51CA-TP
MFR.Part #
15KP51CA-TP
JLCPCB Part #
C19982823
Description
-55℃~+175℃ 10uA 15kW@10/1000us 181A 51V 62.4V 82.8V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS