TC0625F4702T5E
MFR.Part #
TC0625F4702T5E
JLCPCB Part #
C425468
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 47kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS