PS05W3J0432T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
PS05W3J0432T5E
JLCPCB Part #
C2785515
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS