4D03WGF270JT5E
MFR.Part #
4D03WGF270JT5E
JLCPCB Part #
C425222
Description
27Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS