0402WGJ0560TCE
MFR.Part #
0402WGJ0560TCE
JLCPCB Part #
C25173
Description
-55℃~+155℃ 50V 56Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS