1210W3F2700T5E
MFR.Part #
1210W3F2700T5E
JLCPCB Part #
C47444
Description
-55℃~+155℃ 200V 270Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS