1210W3J043JT5E
MFR.Part #
1210W3J043JT5E
JLCPCB Part #
C25436
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS