1206W4F768KT5E
MFR.Part #
1206W4F768KT5E
JLCPCB Part #
C422484
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.68Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS