AS101AJ0275T4E
MFR.Part #
AS101AJ0275T4E
JLCPCB Part #
C2770364
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2.7MΩ 400V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS