HV06W4F9102T5E
MFR.Part #
HV06W4F9102T5E
JLCPCB Part #
C414771
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS