0201WMF2433TCE
MFR.Part #
0201WMF2433TCE
JLCPCB Part #
C246955
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS