1206W4J0186T5E
MFR.Part #
1206W4J0186T5E
JLCPCB Part #
C422450
Description
-55℃~+155℃ 18MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS