CQ03WAJ018JT5E
MFR.Part #
CQ03WAJ018JT5E
JLCPCB Part #
C2770949
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 100mW 75V ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS