0805W8F280JT5E
MFR.Part #
0805W8F280JT5E
JLCPCB Part #
C17601
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 28Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS