HQ101WJ0102T4E
MFR.Part #
HQ101WJ0102T4E
JLCPCB Part #
C2778326
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kΩ 200V ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS