1210W2F348JT5E
MFR.Part #
1210W2F348JT5E
JLCPCB Part #
C422319
Description
-55℃~+155℃ 200V 34.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS