RN73R2ETTD5761D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD5761D100
JLCPCB Part #
C4316557
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS