0201WMF158JTEE
MFR.Part #
0201WMF158JTEE
JLCPCB Part #
C423718
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS