0402WGF5490TCE
MFR.Part #
0402WGF5490TCE
JLCPCB Part #
C26262
Description
-55℃~+155℃ 50V 549Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS