SNR6045K-330M
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR6045K-330M
JLCPCB Part #
C326341
Package
SMD,6x6mm
Description
1.45A 1.6A 150mΩ 33uH Molded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS