SMTDR43-2R2M
MFR.Part #
SMTDR43-2R2M
JLCPCB Part #
C326214
Package
SMD,4x4.5mm
Description
1.75A 2.2uH 71.2mΩ ±20% SMD,4x4.5mm Power Inductors ROHS