SMTDR32-8R2M
MFR.Part #
SMTDR32-8R2M
JLCPCB Part #
C326189
Package
SMD,3.5x3mm
Description
250mΩ 8.2uH 920mA Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS