SNR6045K-220M
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR6045K-220M
JLCPCB Part #
C326340
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5A 115mΩ 22uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS