SMTDR43-470M
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SMTDR43-470M
JLCPCB Part #
C326230
Package
SMD,4x4.5mm
Description
440mA 47uH 844mΩ ±20% SMD,4x4.5mm Power Inductors ROHS