SMTDR43-330M
MFR.Part #
SMTDR43-330M
JLCPCB Part #
C326228
Package
SMD,4.5x4mm
Description
33uH 540mΩ 560mA Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS