0603WAD3321T5E
MFR.Part #
0603WAD3321T5E
JLCPCB Part #
C407591
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS