NS02WGJ0434TCE
MFR.Part #
NS02WGJ0434TCE
JLCPCB Part #
C2782438
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 50V 62.5mW ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS