AS05W2J082JT5E
MFR.Part #
AS05W2J082JT5E
JLCPCB Part #
C560556
Description
-55℃~+155℃ 150V 500mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS