DS1077U-100+
MFR.Part #
DS1077U-100+
JLCPCB Part #
C3304595
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 100MHz 4.75V~5.25V 50mA MSOP-8 Programmable Oscillators ROHS