DS1077Z-100+
MFR.Part #
DS1077Z-100+
JLCPCB Part #
C1520199
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 100MHz 4.75V~5.25V 50mA SOIC-8 Programmable Oscillators ROHS