DS1077U-120+
MFR.Part #
DS1077U-120+
JLCPCB Part #
C7455695
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 120MHz 4.75V~5.25V 50mA MSOP-8 Programmable Oscillators ROHS