SAF-XC164CM-4F20FAA
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SAF-XC164CM-4F20FAA
JLCPCB Part #
C3232426
Package
TQFP-64(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 16 Bit 2.35V~2.7V 20MHz 32KB 47 4KB 8bit、10bit Built-in FLASH Others TQFP-64(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS