BAR50-03WE6327
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BAR50-03WE6327
JLCPCB Part #
C5594921
Package
SOD-323
Description
1.1V@50mA 100mA 50V 50nA@50V Independent SOD-323 Diodes - General Purpose ROHS